loading

Hakkımızda

SLS Enerji 2004 yılında kuruldu. LED ve elektronik komponentlerinin ithalatını ve satışını yapan firma, kaliteli ürün ve güvenilir hizmet anlayışını ön planda tutarak kısa sürede sektörün aranan tedarikçilerinden biri olmayı başardı. Reklam, elektronik, elektrik taahhüt ve elektronik firmalarına ürün tedariği sağlayarak, müşteri portföyünü ve tedarik ağını giderek geliştirdi.

Kendi ürünlerini ithal etmenin yanı sıra yurt içindeki çözüm ortakları ile birlikte müşterilerine sunduğu ürünler ile sektöre hizmet etmeye devam eden firma, proje ofislerinden mimarlara, son kullanıcıdan taahhüt firmalarına geniş bir müşteri portföyüne hizmet etmeye devam ederek gelişimini sürdürdü.

Biriktirdiği bilgi ve deneyimlerle kendi projelerini üretmeye başlayan SLS Enerji, Bursa’da bir çok otel, mağaza, düğün salonu, fabrika, ofis, konut ve spor salonu projeleri gibi işleri başarılı bir şekilde tamamlayarak bu alanda da kendini kanıtlamayı başardı.

Gelişen teknolojilere ve yeniliklere ayak uydurmayı kendisine ilke edinen SLS Enerji şu anda sektörün farklı ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurduğu ARTI LED  ve SLS Light ile birlikte çalışma hayatına devam etmektedir.

-Artı LED 2012 yılından bu yana elektrik ve inşaat piyasasının ihtiyaç duyduğu LED ve komponent ürünleri ile sektöre hizmet etmektedir. Ekonomik ve sürekli stoklu ürünler ile piyasaya toptan ve perakende olarak ürün temini sağlamaktadır. Ürün yelpazesinde şerit LED ler, driver ve adaptörler, P10 paneller, slim downligt ve 60x60cm panellerin yanı sıra, wallwasher  ve projektör gibi dış mekan ürünleri bulunmaktadır.

-SLS Light 2015 yılında Niltim’de bulunan showroom ve proje ofisi ile hizmete girdi. 10 yılı aşkın SLS Enerji güveni ve tecrübesinden güç alan, yenilikçi ve teknolojiyi takip eden ekibi ile iş yeri, ofis, konut, otel, cephe, peyzaj ve çevre aydınlatmaları gibi projelerin yanı sıra geniş ürün yelpazesi ile müşterilerin aydınlatmaya dair aradıkları tüm ürünleri bulabilecekleri showroom u ile faaliyetini sürdürmektedir. Showroom’da Downlight, spot, ray spot, abajur, lineer aydınlatma elemanları, dekoratif aplik ve sarkıt, bahçe aydınlatmaları, cephe aydınlatma elemanları, Dizgi ve şerit LED ler, adaptör, driver, endüstriyel aydınlatma, yüksek tavan armatürü, masa lambası ve lambader gibi tüm ürün grupları bulunurken, bunların yanı sıra veri bankası sayesinde bir çok alternatifi müşterilerine sunabilmektedir.

Mimari gruplar ve müteahhit firmalar ile koordineli olarak, kısa sürede birçok başarılı işe imza atan firma, aydınlatma tasarımından, ürün tedariği ve uygulama aşamasına kadar tüm aşamalarda hizmet kabiliyetini barındırmaktadır. Geniş tedarikçi ağı ve çözüm ortakları ile kaliteli ürün ve iyi hizmet anlayışını ilke edinmiş olan SLS Light yaşam alanlarınızı aydınlatacak projelere tüm hızıyla devam etmektedir.